Bilgi Güvenliği

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust Quick SSL Premium sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Web sitemize kayıt olurken kullandığınız üyelik ve kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılamaz. SSL yazılımları , müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının,çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 128 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadırGizlilik Taahhüdü

www.bulushirdavat.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim,yaş,ilgi alanlarınız,e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. www.bulushirdavat.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri ''sınıflandırma'' çalışmalarında sadece bünyesinde kullanılmaktadır.

www.bulushirdavat.com üyelik formlarından topladığı bilgileri ,söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın , üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakla, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.bulushirdavat.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği , ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.bulushirdavat.com müşterilerine daha özel etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.bulushirdavat.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlara resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilerin bir başkası tarafından ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kaydedilmemekte ve ödeme işlemi www.bulushirdavat.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınızın arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.